Zespół Progres Center biuro rachunkowe

O firmie

Jesteśmy rodzinną firmą i wspólnie prowadzimy biuro rachunkowe, którego celem jest pomoc przedsiębiorcom w okiełznaniu księgowości i podatków. Za naszą firmą przemawiają przede wszystkim wykształcenie oraz 10 letnie doświadczenie w prowadzeniu przedsiębiorstw.

Jesteśmy zgranym zespołem, o różnorodnych charakterach, a każdy robi to w czym czuje się najlepiej. Mamy analityka, zakochanego w liczbach, precyzyjnego i dokładnego, który jest na bieżąco ze wszystkimi aktualnymi zmianami przepisów, osobę od administracji zakochaną w “papierkowej robocie” oraz pozytywną duszę towarzystwa, która potrafi rozbudzić uśmiech nawet u najbardziej pochmurnego klienta. 🙂

Zaopiekujemy się Twoją firmą – kompleksowo, skutecznie i bezpiecznie.

Twój biznes jest najważniejszy, nie trać więc czasu na dowóz dokumentów, my je od Ciebie odbierzemy w dogodnym dla Ciebie miejscu i czasie. Potrzebujesz porady? Udzielimy Ci wsparcia w zakresie podatkowo-rachunkowym 24/7.

Poznaj nasz zespół

Dobra współpraca to podstawa sukcesu Twojej firmy

Zbigniew Dymarkowski

Zbigniew Dymarkowski

Księgowość

Rzetelny i sympatyczny. Na księgowości zna się jak mało kto. Ma już ponad 20 letnie doświadczenie w biznesie. Jego pasją są szeroko pojęte nieruchomości i finanse.

tel: +48 504 744 654
email: zdymarkowski@progrescenter.pl

Aldona Dymarkowska

Aldona Dymarkowska

Administracja

Zawsze uśmiechnięta i sumienna w swoich obowiązkach. Dba o porządek w dokumentacji i czuwa nad terminowym wykonywaniem wszystkich zadań. W wolnym czasie oddaje się pasji ogrodnictwa.

tel: +48 782 134 696
email: adymarkowska@progrescenter.pl

Aleksandra Cichocka

Aleksandra Cichocka

Księgowość / Obsługa klienta

Otwarta i pozytywnie nastawiona do świata. Czuwa nad kontaktem z klientem i dba o to, aby wszelkie problemy zostały błyskawicznie rozwiązane. Jej pasją jest fotografia i projektowanie graficzne.

tel. +48 697 253 531
email: acichocka@progrescenter.pl