"Jeśli chcesz być tam, gdzie nigdy nie byłeś, musisz iść drogą, którą nigdy nie szedłeś.
Jeśli chcesz osiągnąć to, czego nigdy nie miałeś, musisz robić to, czego nigdy nie robiłeś."
Coniguliaro Dominick

Zostań klientem naszego biura

Oferty promocyjne

people (8)

Dla osób rozpoczynających własną działalność gospodarczą

Pomoc w dopasowaniu formy opodatkowania, wypełnienie niezbędnych dokumentów i rejestracja firmy – po podpisaniu umowy o świadczenie usług w cenie

1 zł!

people

Dla każdego nowego klienta

Oferta startowa

Pierwszy miesiąc w cenie

1 zł!

man (1)

Dla stałych klientów 

Program lojalnościowy

Poleć nas swoim znajomym. Za każdego przyprowadzonego klienta z Twojego polecenia, który podpisze z nami umowę na usługi księgowe, otrzymasz miesiąc prowadzenia księgowości w cenie

1 zł!

POSZUKUJESZ ODPOWIEDNIEGO BIURA RACHUNKOWEGO?

Sprawdź aż 12 korzyści ze współpracy z nami!

1. Wiedza w parze z praktyką.

Jesteśmy rodzinną firmą z ponad 10-letnim doświadczeniem nie tylko w prowadzeniu księgowości, ale również w zarządzaniu przedsiębiorstwami. Dzięki temu przez te wszystkie lata mogliśmy zetknąć się z trudnymi sytuacjami, z którymi przedsiębiorcy borykają się na co dzień. Znamy biznes "od kuchni", co pomaga nam lepiej zrozumieć bieżące problemy i sprawniej je rozwiązywać.

2. Bezpłatna pomoc przy założeniu firmy

W ramach współpracy pomożemy Ci podjąć decyzję przy wyborze formy opodatkowania (którą trzeba podać w CEDIG przy składaniu wniosku). Pomożemy przy założeniu firmy oraz przygotujemy wszystkie niezbędne dokumenty związane ze zgłoszeniem do ZUS i urzędu skarbowego.

3. Szeroki zakres usług

Nasze biuro rachunkowe nie tylko wylicza podatki i wysyła deklaracje. Prowadzimy usługi prowadzenia ksiąg rachunkowych, ksiąg podatkowych oraz kadr i płac. Pomagamy w przygotowaniu wszelkiej dokumentacji wewnętrznej firmy takich jak: umowy z pracownikami, umowy pożyczki, uchwały, pełna korespondencja z ZUS-em, US i komornikami itd.

4. Ubezpieczenie OC

Jesteśmy ubezpieczeni dobrowolną zawodową polisą od odpowiedzialności cywilnej, której część biur w ogóle nie posiada. Takie ubezpieczenie chroni Cię od zobowiązań, które powstaną w wyniku ewentualnych błędów księgowych.

5. Konsultacje w cenie

Mamy świadomość, że w początkowych fazach funkcjonowania firmy pytań jest bardzo dużo, a często wszelkie konsultacje są dodatkowo płatne. Aby ułatwić życie początkującym przedsiębiorcom w naszym biurze konsultacje są w cenie.

6. Ochrona danych osobowych

W naszym biurze rachunkowym wdrożyliśmy procedury związane z ochroną danych osobowych (RODO). Jako biuro rachunkowe jesteśmy w posiadaniu wielu newralgicznych danych, więc odpowiednia ochrona jest szczególnie ważna.

7. Różne formy kontaktu

Jeśli (jak większość przedsiębiorców) jesteś zawsze w ruchu i masz mocno napięty grafik, jesteśmy z Tobą w stałym kontakcie elektronicznym i telefonicznym. Dokumenty wysyłasz w formie skanów na maila, masz dostęp do specjalnej platformy, gdzie na bieżąco widzisz swoje faktury i podsumowania. Jeśli wolisz kontakt osobisty oraz masz dużo pytań i wątpliwości, zawsze możesz umówić się na spotkanie w naszym biurze.

8. Możliwość wystawiania faktur online

W ramach współpracy z naszym biurem, otrzymujesz dostęp do platformy, na której możesz wystawiać swoje faktury sprzedażowe. Możemy nawet wystawiać faktury za Ciebie. Jeśli masz wątpliwość, kiedy zastosować stawkę VAT 8%, 23%, a kiedy odwrotne obciążenie, to ta usługa będzie dla Ciebie idealnym rozwiązaniem.

9. Optymalne koszty

W naszym biurze zoptymalizowaliśmy wszystkie koszty tak, abyś dostał możliwie najwyższą jakość za możliwie najniższą cenę. Nie oszukujmy się, jeśli chcesz otrzymać kompleksowy pakiet usług oraz pełne wsparcie i doradztwo, trzeba będzie za to odpowiednio zapłacić. Nie szukaj zatem najtańszego biura rachunkowego, ponieważ może się okazać, że jakość usług będzie bardzo daleka od ideału i zapłacisz za tę oszczędność wysokimi karami i mandatami.

10. Przypomnienia i powiadomienia

Będziemy Cię informowali o przypadających na dany miesiąc podatkach do zapłaty. Będziesz mógł liczyć na e-maile, smsy lub telefony przypominające Ci o terminach płatności. Wyślemy Ci informację z odpowiednim wyprzedzeniem. Na bieżąco monitorujemy Twoją sytuację i informujemy o prawdopodobnej wysokości podatku lub stracie.

11. Organizacja biura rachunkowego

Oferujemy Ci całodobowe wsparcie. Odpowiadamy na Twoje telefony nie tylko od 8-16, ale i w nagłych sytuacjach pośpieszymy Ci z pomocą również po godzinach. Nasze biuro działa sprawnie i nowocześnie. W zespole są 3 osoby, więc w razie urlopu lub choroby, praca trwa nieprzerwanie a Ty nie musisz obawiać się o podatki w swojej firmie.

12. Pozytywne opinie klientów

Zanim podejmiesz z nami współpracę, sprawdź opinie naszych klientów w internecie i social media.
Jesteś już naszym klientem? Podziel się opinią z innymi!

Progres Center Sp. z o.o. w Oferteo.pl

Dopasujemy się do Twoich potrzeb

icon

Kadry i płace

Oferujemy pełną obsługę kadrowo-płacową dla Twojej firmy. Sporządzamy listy płac, wystawiamy rachunki do umów, sporządzamy deklaracje ZUS, umowy o prace, dokumenty kadrowe i wiele wiele innych.

icon

Obsługa online lub tradycyjna

Pracujemy na skanach, ale świadczymy również usługę dojazdu do klienta, więc to my przyjedziemy po dokumenty do Twojej firmy. Oczywiście jeśli preferujesz dostarczyć dokumenty osobiście, serdecznie zapraszamy na dobrą kawę.

icon

Sprawozdania finansowe

Sporządzamy sprawozdania finansowe, które są najważniejszym raportem jednostki gospodarczej. Sprawozdanie dotyczy roku obrachunkowego i sporządza je się na dzień bilansowy dla jednostki gospodarczej jako całości.

icon

Usługi ekonomiczne

Myślisz o założeniu firmy, ale nie wiesz od czego zacząć? Pomożemy dopasować formę opodatkowania do Twoich oczekiwań, wypełnimy niezbędne dokumenty i zarejestrujemy Twoją firmę.

auto

Pojazdy w firmie

Samochód w firmie jest bardzo powszechny, więc przedsiębiorcy decydują się często na jego używanie w działalności. Istnieje kilka form korzystania z pojazdu w firmie. Pomożemy wybrać Ci najkorzystniejszą opcję.

icon

Rozliczanie podatku VAT

Rozliczamy podatek od towarów i usług, prowadzimy właściwe rejestry VAT, sporządzamy miesięczne i kwartalne deklaracje VAT7/VAT7K. Rozliczamy również transakcje wewnątrzwspólnotowe oraz eksport i import towarów i usług obejmujące wystawianie faktur wewnętrznych.

Cennik usług księgowych

Ostateczne ceny za usługi księgowe zależą od kilku czynników m.in takich jak
rodzaj prowadzonej działalności (np. handel, usługi, produkcja), liczby właścicieli firmy, ilości dokumentów czy liczby zatrudnianych pracowników.

Masz pytania?

Zadzwoń do nas i umów się na niezobowiązujące spotkanie, na którym utwierdzimy Cię w przekonaniu, że współpraca z nami to Twoja najlepsza inwestycja.