Zapytaj o szczegółowy cennik

Ryczałt od przychodów ewidencjonowanych

Jedną z form opodatkowania jest ryczałt przychodów ewidencjonowanych i karta podatkowa. Ryczałt od przychodów ewidencjonowanych oraz karta podatkowa przewidziane są głównie dla małych przedsiębiorców. 

Już od 160 zł miesięcznie

infografika
infografika

Księga przychodów i rozchodów

Podatkowa księga przychodów i rozchodów jest dokumentem służącym przede wszystkim do ewidencji operacji gospodarczych w formie uproszczonej. Wśród przedsiębiorców prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą jest najpopularniejsza. 

Już od 180 zł miesięcznie

Pełna księgowość

Prowadzenie ksiąg rachunkowych, czyli pełna księgowość, to skomplikowany system zbierania informacji finansowych o firmie, który ma na celu stworzenie pełnego obrazu finansów danego przedsiębiorstwa. Obowiązek prowadzenia jej dość skomplikowany i często stanowi jedno z największych obciążeń dla przedsiębiorców.

Sporządzamy bieżące sprawozdania finansowe obejmujące bilans oraz rachunek zysków i strat.

Już od 550 zł miesięcznie

infografika

Dopasujemy się do Twoich potrzeb

icon

Kadry i płace

Oferujemy pełną obsługę kadrowo-płacową dla Twojej firmy. Sporządzamy listy płac, wystawiamy rachunki do umów, sporządzamy deklaracje ZUS, umowy o prace, dokumenty kadrowe i wiele wiele innych.

icon

Obsługa online lub tradycyjna

Pracujemy na skanach, ale świadczymy również usługę dojazdu do klienta, więc to my przyjedziemy po dokumenty do Twojej firmy. Oczywiście jeśli preferujesz dostarczyć dokumenty osobiście, serdecznie zapraszamy na dobrą kawę.

icon

Sprawozdania finansowe

Sporządzamy sprawozdania finansowe, które są najważniejszym raportem jednostki gospodarczej. Sprawozdanie dotyczy roku obrachunkowego i sporządza je się na dzień bilansowy dla jednostki gospodarczej jako całości.

icon

Usługi ekonomiczne

Myślisz o założeniu firmy, ale nie wiesz od czego zacząć? Pomożemy dopasować formę opodatkowania do Twoich oczekiwań, wypełnimy niezbędne dokumenty i zarejestrujemy Twoją firmę.

auto

Pojazdy w firmie

Samochód w firmie jest bardzo powszechny, więc przedsiębiorcy decydują się często na jego używanie w działalności. Istnieje kilka form korzystania z pojazdu w firmie. Pomożemy wybrać Ci najkorzystniejszą opcję.

icon

Rozliczanie podatku VAT

Rozliczamy podatek od towarów i usług, prowadzimy właściwe rejestry VAT, sporządzamy miesięczne i kwartalne deklaracje VAT7/VAT7K. Rozliczamy również transakcje wewnątrzwspólnotowe oraz eksport i import towarów i usług obejmujące wystawianie faktur wewnętrznych.

Masz pytania?

Zadzwoń do nas i umów się na niezobowiązujące spotkanie, na którym utwierdzimy Cię w przekonaniu, że współpraca z nami to Twoja najlepsza inwestycja.