IDEALNE ROZWIĄZANIE DLA ZAPRACOWANYCH PRZEDSIĘBIORCÓW

Internetowe biuro rachunkowe

icon

Wyjątkowe czasy wymagały wyjątkowych rozwiązań.
Dziś stają się codziennym standardem!

Czasy w których musieliśmy zmagać się z pandemią, spowodowały wprowadzanie nowatorskich rozwiązań, które gwarantowały bezpieczeństwo, przy zachowaniu najwyższej jakości usług. Pandemia już za nami, jednak nowoczesne rozwiązania zostały z nami na dłużej.

 

Jakie są korzyści z usługi księgowość online?

Oszczędność czasu

Nie tracisz czasu na dojazdy do biura rachunkowego, aby dostarczać dokumenty. Wszystkie faktury przesyłasz na bieżąco, więc nie ma mowy że nie dowieziesz zapomnianej faktury na czas.

Bezpieczeństwo

Dzięki księgowości online, nie musisz nawet wychodzić z domu. Wystarczy dostęp do komputera i internetu.

Pełna kontrola

Księgowość w postaci pracy zdalnej pozwala Ci na bieżące monitorowanie przychodów, kosztów i informacji podatkowych. Masz dostęp do pełnej dokumentacji w każdym dogodnym dla Ciebie momencie.

Na czym polega księgowość online w naszym biurze?

Wiele firm oferuje dziś platformy, które umożliwiają Ci samodzielne księgowanie i nazywają to księgowością online. Nasze biuro oferuje Ci pełen zakres usług jak w przypadku usług stacjonarnych, jednak w postaci pracy zdalnej. Ty przesyłasz tylko zeskanowane dokumenty mailem lub wgrywasz na nasz serwer, a my przygotowujemy pełne rozliczenie miesiąca, a wszystkie deklaracje do Urzędu Skarbowego i ZUS wysyłamy elektronicznie. Jednocześnie otrzymujesz dostęp do swoich dokumentów, rozliczeń, deklaracji i ewidencji, w wyniku czego możesz kontrolować wydatki w swojej firmie.

Potrzebujesz porady, ale nie lubisz rozmawiać przez telefon? 
Oferujemy Ci wideokonferecję, na której odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.

Tak elastyczny zakres usług może zapewnić tylko nasze internetowe biuro rachunkowe online.