PROWADZISZ FIRMĘ?

USŁUGI KSIĘGOWE

Ty zajmij się prowadzeniem swojego biznesu, a nam zostaw papierkową robotę. Nie ma znaczenia czy prowadzisz jednoosobową działalność gospodarczą czy spółkę. Pomożemy Ci poradzić sobie z każdą księgowością.

Ryczałt od przychodów ewidencjonowanych

Jedną z form opodatkowania jest ryczałt przychodów ewidencjonowanych i karta podatkowa. Ryczałt od przychodów ewidencjonowanych oraz karta podatkowa przewidziane są głównie dla małych przedsiębiorców. 

Już od 200 zł miesięcznie

infografika
infografika

Księga przychodów i rozchodów

Podatkowa księga przychodów i rozchodów jest dokumentem służącym przede wszystkim do ewidencji operacji gospodarczych w formie uproszczonej. Wśród przedsiębiorców prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą jest najpopularniejsza. 

Już od 200 zł miesięcznie

Pełna księgowość

Prowadzenie ksiąg rachunkowych, czyli pełna księgowość, to skomplikowany system zbierania informacji finansowych o firmie, który ma na celu stworzenie pełnego obrazu finansów danego przedsiębiorstwa. Obowiązek prowadzenia jej dość skomplikowany i często stanowi jedno z największych obciążeń dla przedsiębiorców.

Sporządzamy bieżące sprawozdania finansowe obejmujące bilans oraz rachunek zysków i strat.

Już od 650 zł miesięcznie

infografika

ZATRUDNIASZ PRACOWNIKÓW?

KADRY I PŁACE

Zatrudnianie pracowników, wiąże się z dużą odpowiedzialnością. Niewłaściwe rozliczanie składek lub zaniedbania w dokumentach kadrowych mogą prowadzić do wysokich kar dla przedsiębiorców, więc lepiej zlecić to specjalistom. My zdejmiemy z Ciebie ten ciężar.

 

DOPIERO PLANUJESZ ZAŁOŻYĆ FIRMĘ?

bezpłatna pomoc
w założeniu firmy

Chciałbyś założyć swoją firmę, ale nie wiesz od czego zacząć? Pomożemy dopasować formę opodatkowania do Twoich oczekiwań, wypełnimy niezbędne dokumenty i zarejestrujemy Twoją firmę.

Masz pytania?

Zadzwoń do nas i umów się na niezobowiązujące spotkanie, na którym utwierdzimy Cię w przekonaniu, że współpraca z nami to Twoja najlepsza inwestycja.