Progres Center Biuro rachunkowe
Zespół Progres Center biuro rachunkowe

O firmie.

Jesteśmy rodzinną firmą i wspólnie prowadzimy biuro rachunkowe, którego celem jest pomoc przedsiębiorcom w okiełznaniu księgowości i podatków. Za naszą firmą przemawiają przede wszystkim wykształcenie oraz 10 letnie doświadczenie w prowadzeniu przedsiębiorstw.

Jesteśmy zgranym zespołem, o różnorodnych charakterach, a każdy robi to w czym czuje się najlepiej. Mamy analityka, zakochanego w liczbach, precyzyjnego i dokładnego, który jest na bieżąco ze wszystkimi aktualnymi zmianami przepisów, osobę od administracji zakochaną w “papierkowej robocie” oraz pozytywną duszę towarzystwa, która potrafi rozbudzić uśmiech nawet u najbardziej pochmurnego klienta. 🙂

Zaopiekujemy się Twoją firmą – kompleksowo, skutecznie i bezpiecznie.

Twój biznes jest najważniejszy, nie trać więc czasu na dowóz dokumentów, my je od Ciebie odbierzemy w dogodnym dla Ciebie miejscu i czasie. Potrzebujesz porady? Udzielimy Ci wsparcia w zakresie podatkowo-rachunkowym 24/7.

Zapraszamy!

Poznaj nasz zespół

Dobra współpraca to podstawa sukcesu Twojej firmy

Zbigniew Dymarkowski

Zbyszek

Księgowość pełna / Obsługa klienta

Rzetelny i sympatyczny. Na księgowości zna się jak mało kto. Ma już ponad 20 letnie doświadczenie w biznesie. Jego pasją są szeroko pojęte nieruchomości i finanse.

Aldona Dymarkowska

Aldona

Administracja / Organizacja pracy biura

Zawsze uśmiechnięta i sumienna w swoich obowiązkach. Dba o porządek w dokumentacji i czuwa nad terminowym wykonywaniem wszystkich zadań. W wolnym czasie oddaje się pasji ogrodnictwa.

Aleksandra

Kadry i płace / Księgowość uproszczona

Otwarta i pozytywnie nastawiona do świata. Czuwa nad kontaktem z klientem i dba o to, aby wszelkie problemy zostały błyskawicznie rozwiązane. Specjalizuje się w kadrach i płacach. Uwielbia fotografować reportaże.