kredyt na wakacje

Po całym roku ciężkiej pracy wreszcie wielkimi krokami zbliża się okres urlopowy, w którym warto odpocząć i zregenerować siły, by móc podejmować kolejne wyzwania.

Zapewne wcześniej wyznaczyłeś sobie budżet, który chciałbyś przeznaczyć na wakacje. Jeśli mimo to nie udało Ci się zgromadzić oczekiwanych środków – nie musisz rezygnować ze swoich planów. Istnieje wiele korzystnych kredytów gotówkowych, które pomogą Ci sfinansować Twoje oczekiwania.

Kredyt gotówkowy pozwala przeznaczyć środki na dowolny cel, więc jeśli zamiast wycieczki wolisz odpocząć w pobliżu domu, możesz przeznaczyć środki na sprzęt sportowy lub ogrodowy. Dziś banki oferują wysokie kwoty maksymalne kredytu z dużo niższą stawką niż w przypadku limitów na koncie czy karcie kredytowej z możliwością rozłożenia spłaty na wiele lat, więc niektórzy swój urlop wykorzystują również na realizację większych projektów na które zazwyczaj nie ma czasu w ciągu roku – to Twój czas, Twoje pieniądze – Ty decydujesz!

Ofert nie brakuje – banki zachęcają niskim oprocentowaniem i kredytami bez prowizji, a nawet kredytami ze stawką 0%. Takie oferty możesz znaleźć w BGŻ BNP Paribas czy w Raiffeisen Polbank. Jednak trzeba pamiętać, że wysokość oprocentowania jest zależna od kilku czynników, a najważniejszym z nich jest zdolność kredytowa. Niższe oprocentowanie często otrzymują również posiadacze konta w danym banku lub Ci którzy skorzystają z dodatkowego ubezpieczenia. Jednak oprocentowanie to nie wszystko. Nie można zapomnieć o innych kosztach kredytu np. o prowizji dla banku. W tym przypadku również znajdą się banki, które zaproponują kredyt bez prowizji np. ING Bank Śląski czy Deutsche Bank.

Z racji dużej ilości ofert dostępnych na rynku oraz liczbę czynników, które mają znaczny wpływ na wysokość wszystkich kosztów kredytowych, skorzystaj z doradcy finansowego Gold Finance, który spośród ponad 20 banków, całkowicie bezpłatnie pomoże Ci wybrać najkorzystniejszą ofertę. Doradca indywidualnie przeanalizuje dostępne dla Ciebie oferty na rynku i zaprezentuje najlepsze z nich, biorąc pod uwagę wysokość kwoty, którą potrzebujesz. Dzięki temu będziesz wiedział jakie są ewentualne koszty kredytowe, okres spłaty, oprocentowanie, prowizja oraz jaka będzie miesięczna rata. Zależy Ci aby szybko spłacić kredyt? A może chciałbyś aby miesięczna rata była jak najniższa? Nie ma problemu – powiedz co jest dla Ciebie priorytetem, a doradca dostosuje ofertę do twoich potrzeb.